Baby Foot Ayak Maskesi Faydaları Nelerdir?

Categories BitkiselPosted on

Vücudumuzun en önemli organlarından birisi olan ayaklar aslında vücudumuzun tüm organlarının sinirlerinin bulunduğu bir organdır. Son zamanlarda yaygın bir tedavi sistemi olan refleksoloji ayakların alt kısmından tüm vücudun tedavi edilmesini sağlamaktadır. Ayakların her zaman sağlıklı bir şekilde tutulması, bakımının yapılması tüm vücudunda daha sağlıklı olduğunu gösterir. Baby foot ayak maskesi ayaklardaki ölü derilerin tamamen temizlenmesini sağlamak için üretilmiş olan bir ayak maskesidir. İçeriğinde papatya, portakal yağı, yeşil çay, adaçayı ve lavanta bulunan bu ürün ayakların nemlendirilmesine ve yumuşatılarak sağlıklı bir hale getirilmesini desteklemektedir.

Baby Foot Nasıl Kullanılmalı?

Ayakları ve ayak cildini rahatlatan baby foot kullanmaya başlamadan önce ayaklar çok iyi bir şekilde ılık su ile yıkanmalı ve güzel bir şekilde parmak araları da dahil olmak üzere kurutulmalıdır. Baby foot paketinden çıkartılır ve ayaklara giyilir. 90 dakika kadar ayaklarda tutulduktan sonra ayaklardan çıkartmalıdır. Daha sonra ayaklar doğal bir yeşil sabun ile yıkanmalıdır. Bir hafta içinde ölü derilerin tamamen kalktığı görülebilir.

Ayak maskesi olarak kullanılan bu ürünün hiçbir yan etkisi bulunmadığı gibi, içerdiği bitki özleri ile birlikte ayak sağlığını korumaktadır. Rahatlatıcı bir etki oluşturan ayak maskesi, güzel ayaklara sahip olunduğu gibi, sağlıklı bir bedene sahip olmayı da sağlamaktadır. Baby foot ayak bakım ürünü ile pürüzsüz ve yumuşacık ayaklara sahip olunabilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir