7/24 DestekWhatsapp : 0552 632 80 65

Besin Takviyeleri

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)
Cabbage Pow Lahana Tozu

79,00TL

Vergi Hariç: 79,00TL

Cabbage Pow Lahana Tozu

Cabbage Pow tamamen doğal ve bitkisel içerikli bir üründür. Metabolizmayı 9 kata kadar hızlandırarak kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır. Lahana ekstresi bulunduran doğal formül ilk kullanım anından itibaren kilo verdirme etkilerini başlatır. Kolay kull..

7 Days Detox

49,00TL

Vergi Hariç: 49,00TL

7 Days Detox

7 Days Detox kullanım anından itibaren ortalama 7 gün içerisinde sindirim sistemini düzenlemektedir. Günde iki defa kullanım ile sindirimi düzenleyerek günlük kalori yakım miktarını arttırmaktadır. Genellikle kilo vermek, kilo kontrolü ya da sindirim..

Alaçatı Damla Sakız Macunu

50,00TL

Vergi Hariç: 50,00TL

Alaçatı Damla Sakız Macunu

Alaçatı macunu akciğer ve solunum sisteminin temizlenmesine ve nefes darlığı gibi sorunların hafifletilmesi için kullanılmaktadır. Bitkisel olarak hazırlanır ve herhangi bir yan etki içermemektedir. Kullanıma başladıktan sonra ortalama 20 günde solun..

Aloevera Shot

139,00TL

Vergi Hariç: 139,00TL

Aloevera Shot

Aloevera shot sindirim sistemini temizleyerek metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olan doğal bir destek ürünüdür. İsminden de belli olduğu gibi ana etken maddesi aloevera özüdür. Kısa sürede forma girmek isteyen bireyler için destek niteliğinde bir ..

Collagen Forte

149,00TL

Vergi Hariç: 149,00TL

Collagen Forte

Collagen forte yüksek miktarda collagen vitamini takviyesi barındıran doğal bir takviyedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu tip 1 ve tip 3 collagen miktarları sayesinde cildin onarılmasına ve yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle kırışıklık, kaz ayakl..

Curcumin 500

59,00TL

Vergi Hariç: 59,00TL

Curcumin 500

Curcumin 500 altın yoğurt kürü çok yönlü bir takviye edici gıdadır. Özellikle kolestrol, şeker gibi rahatsızlıkları olan bireylere tavsiye edilmektedir. Bunun yanında yoğurda karıştırarak tüketim sağlandığında kilo kontrolü konusunda da yardımcı oldu..

Datça Acıbadem Macunu

49,00TL

Vergi Hariç: 49,00TL

Datça Acıbadem Macunu

Datça macunu akciğer ve solunum sisteminde ki zararlı maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır. Ortalama 20 günlük bir kullanım ile solunum sisteminin rahatlamasına ve daha rahat bir hayat geçirmenize yardımcı olmaktadır...

Fable Tea Amaranth Çayı

155,00TL

Vergi Hariç: 155,00TL

Fable Tea Amaranth Çayı

Amaranth çayı sayesinde vücudunuzda ki ödemin atılmasını hızlandırabilirsiniz. Kullanımı kolay olduğu için günlük bir zorluk çıkarmaz. Hızlıca hazırlanır. Bir bardak sıcak suya karıştırıp tüketmeniz yeterlidir. Göbek ve basen bölgesinin incelmesi iç..

Feridun Kunak Detoks Tozu

89,00TL

Vergi Hariç: 89,00TL

Feridun Kunak Detoks Tozu

Detoks tozu forma girmenize yardımcı olan bitkisel içerikli doğal bir tozdur. Karışım bir üründür ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Kullanıma başladıktan sonra 15 gün içerisinde sindirim sistemini ve metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi ve forma..

Gilaburu Şurubu

99,00TL

Vergi Hariç: 99,00TL

Gilaburu Şurubu

Gilaburu şurubu şeker hastaları için tavsiye edilen doğal bir takviyedir. Kullanım oldukça kolaydır günde bir kez bir şase tüketmeniz yeterlidir. Kullanıma başladıktan sonra ortalama 2 aylık süreçte şekeri dengeleyerek ani çıkış ve düşüşleri engeller..

Hibiskür Çayı

99,00TL

Vergi Hariç: 99,00TL

Hibiskür Çayı

Hibiskür çayı sindirimi hızlandırarak kilo vermeyi kolaylaştıran bitkisel bir destek ürünüdür. Ortalama 15 günden sonra yavaş yavaş kiloda eksilmeler meydana gelmektedir. Düzenli kullanım ile sonuçları arttırarak kişi istediği vücut ölçülerine ulaşab..

İsveç Şurubu

99,00TL

Vergi Hariç: 99,00TL

İsveç Şurubu

İsveç şurubu bağırsakları temizleyerek kilo vermeyi desteklemektedir. Bağırsakları temizleyerek sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu genellikle 20 yaş üzeri bireylerin yağlanmasını önlemek ve yeniden kilo verebilmelerini..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)