Nero Balls Vitamin Takviyesi

Categories Bitkisel ÜrünlerPosted on
Nero Balls Vitamin Takviyesi

Nero balls içerisinde çeşitli takviyeler bulundura bir destek ürünüdür. Beyinin çalışabilmesi için bazı takviyelere ihtiyacı vardır. Bu takviyeler vücuda yeterli miktarda alınmadığı taktir de beyin yavaşlar ve gelişimi durur. Düşünme becerisi beyinde bulunan nöronlar sayesinde gerçekleşir. Gün delik hayatta çalışan her makine nasıl elektriğe ihtiyaç duyuyor ise beyin de bunun gibi farklı vitamin ve mineral takviyelerine ihtiyaç duymaktadır.

Bu vitamin ve minerallerin en çok ihtiyaç duyulanları ise magnezyum, çinko, c vitamini, b12 vitaminidir. Bunlar beyinin çalışması ve fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için gerekli olan en önemli kaynaklardır. Gündelik beslenme alışkanlığınız ile yeteri kadar tüketemiyor iseniz kesinlikle takviye edici ürünlere ihtiyacınız var demektedir. Psikolojik sorunların bile birçoğu bu kaynakların yeteri kadar tüketilmemesinden kaynaklanır. Algı sorunları, odak sorunları, problem çözme becerisinde azalma hepsi beyniniz yeteri kadar beslenmediği için gerçekleşir.

Nero balls kapsül içerisinde farklı vitamin, mineral ve yağ takviyeleri barındırmaktadır. Yağ takviyesinden kastımız omega3, omega6 ve omega9 dur. Bunlar balık yağı olarak bilinse de beyin gelişimi için çok önemlidir. Beyinin büyük bir kısmı yağdan oluşmaktadır. Bu yağ seviyesi beyinin gelişmesi ve fonksiyonlarını düzenli bir şekilde yerine getirebilmesi için oldukça önemlidir. Birçok insan bu takviyeler gün içerisinde hiç tüketmemektedir. Bu durumda beyniniz yavaşlamaya ve gelişimini durdurmaya meyilli bir hale gelir. Bu gelişimin durmaması ve devam etmesi için sürekli olarak bu takviyeleri tüketmeniz gerekmektedir. Nero balls da bu takviyeleri barındırdığı için yeterli besin tüketimi sağlayamayan bireylere bu konuda yardımcı olmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir