Protab Nereden Alınır

Categories Bitkisel ÜrünlerPosted on

Prostab internet üzerinden satışı sağlanan bir üründür. Bir çok yerde fiyatlarını görmenize rağmen bir çok sahte sayfa olabilir. Ürünü orijinal bir şekilde almak isteyen kişilerin interneti iyice araştırması gerekir. Bir çok sayfa içerisinde her birisinde farklı numaralar farklı fiyatlar olması mümkün. Bu sebeple doğru sayfayı bulmak oldukça zordur. Öncelikle kişinin incelediği sayfalarda dikkat etmesi gereken bazı şeyleri listeleyelim.

  • Web sayfasında kendinize muhatap bulabileceğiniz bir telefon numarası.
  • Web sayfasında kendinize muhatap bulabileceğiniz bir canlı destek hattı.
  • Sipariş formu doldurmanız durumun da firmanın sizinle iletişime geçmesi.
  • Siparişiniz kargo yapıldığı zaman size takip numarası verilmesi.
  • İade şartlarını müşteri temsilcisi ile görüşmeniz.
  • Sipariş verdiğiniz firmanın çalışma saatlerini öğrenmeniz.
  • Sipariş ettiğiniz ürünün fiyatı

Bu bilgileri görüştüğünüz herhangi bir müşteri temsilcisi sizin ile paylaşıyor ise o firmadan alış veriş gerçekleştirebilirsiniz. Üründe bir problem olması durumunda müşteri temsilcisi ile görüşerek durumu kendisine bildirmeniz. Mümkün ise gelen kargoyu, kargo firmasının getirdiği esnada kuryenin yanında açıp kuryeden tutanak tutmasını istemenizde sizi herhangi probleme karşı koruyacaktır.

İnternet üzerinden alış veriş yaptığınızda sadece bu ürün adına düşünmeyin, herhangi bir alış verişte bu hususlara dikkat etmeniz sizi olası sakıncalara karşı koruyacaktır. Sipariş sırasında okudum ve onaylıyorum kutusunu işaretlemeden önce “Mesafeli Satış Sözleşmesi”ne de göz atmayı kesinlikle unutmayın. Protab ürünü güvenli bir şekilde alabilmeniz için ürünün orijinal firmasına ulaşabileceğiniz bir linki yazıya ekleyeceğiz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir